Wyniki wyszukiwania: 31

Kawalerka z garderobą ul. Braille'a, os. Batorego - NOWA OFERTA!

wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto, Piątkowo
wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, Kawalerka z garderobą ul. Braille'a, os. Batorego - NOWA OFERTA! Na wyłączność

*** KUPUJ BEZPIECZNIE *** OFERTA LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki położonej na poznańskim Piątkowie przy ul. Braille'a - os. Stefana Batorego. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Poznania, okolica to niska zabudowa...

  • Powierzchnia: 35,02 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • )
  • Piętro: 4/4
  • Cena za m2: 13 963,45 PLN
Cena 489 000 PLN Szczegóły

os. Przyjaźni - 53m2, 3 pokoje - NOWA OFERTA!

wielkopolskie, Poznań, Winogrady, os. Przyjaźni
wielkopolskie, Poznań, Winogrady, os. Przyjaźni, os. Przyjaźni - 53m2, 3 pokoje - NOWA OFERTA! Na wyłączność

*** KUPUJ BEZPIECZNIE *** OFERTA LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskich Winogradach na os. Przyjaźni. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Poznania,...

  • Powierzchnia: 53 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: 4/4
  • Cena za m2: 10 547,17 PLN
Cena 559 000 PLN Szczegóły

ul. Księcia Mieszka I - Wechta, NOWA OFERTA!

wielkopolskie, Poznań, Poznań-Stare Miasto, Winogrady
wielkopolskie, Poznań, Poznań-Stare Miasto, Winogrady, ul. Księcia Mieszka I - Wechta, NOWA OFERTA! Na wyłączność

***DOŚWIADCZENIE WIEDZA PROFESJONALIZM *** LICENCJONOWANY POŚREDNIK TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Księcia Mieszka I - Winogrady. Lokal znajduje się na 4 piętrze, 8 piętrowego bloku. Na powierzchnię 51,60 m2 składa się: kuchnia, salon, sypialnia,...

  • Powierzchnia: 51,60 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 4/8
  • Cena za m2: 46,51 PLN
Cena 2 400 PLN Szczegóły

os. Kopernika - ul. Newtona, wolne od 01.05.

wielkopolskie, Poznań, Poznań-Grunwald
wielkopolskie, Poznań, Poznań-Grunwald, os. Kopernika - ul. Newtona, wolne od 01.05. Na wyłączność

***DOŚWIADCZENIE WIEDZA PROFESJONALIZM *** LICENCJONOWANY POŚREDNIK TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI Polecam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Newtona - os. Kopernika - Grunwald. Lokal znajduje się na 5 piętrze, 11 piętrowego bloku. Na powierzchnię 32,00 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym, mały...

  • Powierzchnia: 32 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • )
  • Piętro: 5/11
  • Cena za m2: 56,25 PLN
Cena 1 800 PLN Szczegóły

Rokietnica, ul. Spokojna - dz. nr 485/73 - NOWA OFERTA!

wielkopolskie, poznański, Rokietnica, Spokojna
wielkopolskie, poznański, Rokietnica, Spokojna, Rokietnica, ul. Spokojna - dz. nr 485/73 - NOWA OFERTA! Na wyłączność

Polecam na sprzedaż działkę położoną w Rokietnicy przy ul. Spokojnej. Powierzchnia działki 1365 m2 - działka nr 485/73. Nieruchomość znajduje się w obrębie planu miejscowego: Plan zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Rokietnica w rej. ul. Spokojnej, ul. Wierzbowej i ul. Obornickiej.

  • Powierzchnia: 1 365 m2
  • Typ Działki: budowlana
  • Cena za m2: 270,33 PLN
Cena 369 000 PLN Szczegóły

Lusówko, komfortowe 3 pokoje z tarasem i dużym ogrodem

wielkopolskie, poznański, Tarnowo Podgórne, Lusówko, Agawy
wielkopolskie, poznański, Tarnowo Podgórne, Lusówko, Agawy, Lusówko, komfortowe 3 pokoje z tarasem i dużym ogrodem Na wyłączność

*** DOŚWIADCZENIE WIEDZA PROFESJONALIZM *** LICENCJONOWANY POŚREDNIK TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI Polecam do sprzedaży wygodne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Agawy, w spokojnej, zielonej, pożądanej przez klientów podpoznańskiej sypialni - miejscowości Lusówko. Jeśli szukasz balansu między bliskością...

  • Powierzchnia: 72,40 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: parter/1
  • Cena za m2: 10 732,04 PLN
Cena 777 000 PLN Szczegóły

Działka ROD z domkiem murowanym!

wielkopolskie, poznański, Tarnowo Podgórne, Sierosław, Pokrzywnicka

Na sprzedaż działka z domkiem na terenie ROD Sierosław IV. Powierzchnia działki to 400m2. Zabudowana jest domkiem letniskowym o powierzchni 35m2. Domek do odświeżenia/remontu. Dach jest w dobrym stanie, w środku nic nie przecieka, nie ma wilgoci. Instalacja elektryczna jest stara, ale wszystko działa. Woda...

  • Powierzchnia: 400 m2
  • Typ Działki: rekreacyjna
  • Cena za m2: 150 PLN
Cena 60 000 PLN 68 000 PLN Szczegóły

Lokal pod biuro, usługi, kancelarię w ścisłym centrum Poznania

wielkopolskie, Poznań, Centrum, Krakowska

*** DOŚWIADCZENIE WIEDZA PROFESJONALIZM *** LICENCJONOWANY POŚREDNIK TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI Na sprzedaż lokal użytkowy - Poznań, ul. Krakowska Polecam do sprzedaży funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 55,14 m², położony na parterze budynku z lat '80 w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Krakowskiej.

  • Powierzchnia: 55,14 m2
  • Liczba pomieszczeń: 4
  • Typ Lokalu: usługowy
  • Cena za m2: 11 697,50 PLN
Cena 645 000 PLN Szczegóły

Obornicka 298 - cały budynek, 6 niezależnych mieszkań!

wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto, Piątkowo

*** DOŚWIADCZENIE WIEDZA PROFESJONALIZM *** LICENCJONOWANY POŚREDNIK TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI Polecam do sprzedaży budynek przy ul. Obornickiej - Piątkowo. W budynku został przeprowadzony kapitalny remont - wyodrębniono 6 samodzielnych lokali mieszkalnych. Budynek podpiwniczony plus dwa dodatkowe...

  • Powierzchnia: 280 m2
  • Liczba pokoi: 14
  • Liczba pięter: 2
  • Cena za m2: 10 178,57 PLN
Cena 2 850 000 PLN Szczegóły

Obornicka 298 - 3 pokoje, nowa oferta!

wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto, Piątkowo

*** DOŚWIADCZENIE WIEDZA PROFESJONALIZM *** LICENCJONOWANY POŚREDNIK TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI W OFERCIE 4 MIESZKANIA - 3 POKOJOWE! Dwa na parterze, dwa na pierwszym piętrze. Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obornickiej - Piątkowo. Lokal znajduje się...

  • Powierzchnia: 55,21 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: 1/2
  • Cena za m2: 9 871,40 PLN
Cena 545 000 PLN 570 000 PLN Szczegóły

ul. Obornicka 298 - NOWA OFERTA!

wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto, Piątkowo
wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Obornicka 298 - NOWA OFERTA! Na wyłączność

*** DOŚWIADCZENIE WIEDZA PROFESJONALIZM *** LICENCJONOWANY POŚREDNIK TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI Polecam do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obornickiej - Piątkowo. Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim dwupiętrowym budynku wielorodzinnym, w budynku tylko 6 mieszkań. Powierzchnia...

  • Powierzchnia: 25,97 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • )
  • Piętro: 2/2
  • Cena za m2: 10 974,20 PLN
Cena 285 000 PLN Szczegóły

Wyjątkowy dom w stylu holenderskim blisko Poznania

wielkopolskie, poznański, Kórnik, Koninko
wielkopolskie, poznański, Kórnik, Koninko, Wyjątkowy dom w stylu holenderskim blisko Poznania Na wyłączność

*** DOŚWIADCZENIE WIEDZA PROFESJONALIZM *** LICENCJONOWANY POŚREDNIK TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego w Koninku - gm. Kórnik. Koninko to niewielka wieś z przeważającą zabudową domów jednorodzinnych oferuje szybki dojazd do...

  • Powierzchnia: 178 m2
  • Liczba pokoi: 6
  • Liczba pięter: 2
  • Cena za m2: 7 584,27 PLN
Cena 1 350 000 PLN Szczegóły

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.